• INSPIRACE

Reklamní poutače

Reklamní poutač je nejčastějším prostředkem propagace firmy, díky němuž vás vaši zákazníci bezpečně najdou.
Rádi pro vás vyrobíme cedule všech typů a rozměrů, jejichž podkladovým materiálem může být plast , plech, voděodolná překližka nebo v poslední době hojně využívaný banner z plachtoviny.
Ceduli opatříme jednostranným nebo oboustranným polepem pomocí řezané či tištěné grafiky.

Plastový  poutač

Plastový reklamní poutač je z vyrobený z pěněného PVC opatřený zalaminovaným tiskem či řezanou grafikou. Podkladové cedule nabízíme v tloušťce 3, 5, 6, 10 mm. Výhoda těchto cedulí je nízká cena, malá hmotnost a velká odolnost vůči povětrnostním vlivům.

Dibondový  poutač

Tento reklamní poutač je velice kvalitní, neboť je tvořen takzvanou “sendvičovou” technologií, jde o 2 tenké hliníkové desky vázané na polyethylenovou desku mezi nimi. Tento materiál vyniká vysokou pevností a velmi malou tepelnou roztažností. S dostupných materiálů je tím nejlepším řešením.

Reklamní stojany

Tzv. “áčka” jsou reklamní panely z kovu nebo plastu různých rozměrů. Na polep těchto poutačů používáme řezanou i tištěnou grafiku. Jejich provedení se liší podle toho, jsou-li určeny do interiéru nebo exteriéru.

Bannery

Banner je poutač vyrobený z prodyšné či neprodyšné plachtoviny obvykle opatřený kovovými oky pro jeho uchycení. K jeho potisku používáme jak řezanou grafiku tak i plno barevný digitální potisk.

Ceny poutačů vždy kalkulujeme individuálně dle aktuální zakázky.

Objednávky zasílejte na e-mail info@reklamasulekovi.cz

 

Nutné informace:

* druh a účel požadovaného poutače * velikost * barevné provedení * počet ks *

* informace, které má reklama obsahovat * styl písma * logo (obrázek, fotka) v co nejvyšší kvalitě ve formátech JPG, PNG, PDF, GIF, TIFF, RAW *

* jméno, případně název společnosti, telefon, e-mail * adresa *

* podle druhu reklamy osobní odběr (Reklama Šulekovi – převzetí zdarma X Žehlírna Bublina Kladno – poplatek 30 Kč) X dobírka X instalace (po předchozí dohodě) *

Na základě vámi uvedených informací vám vyhotovíme nejprve grafický návrh s cenovou kalkulací. Až po odsouhlasení zákazníkem domlouváme další kroky realizace zakázky.