• INSPIRACE

Polepy aut

Polep automobilu je pro vaší firmu ta nejlepší a nejefektivnější reklama.

Každý den oslovíte na ulici touto reklamou velké množství nových zákazníků a vaše auto se tak stane tou nejlevnější reklamní plochou.

Reklamní polepy automobilů zhotovujeme těmito technologiemi:

Řezaná grafika

– vyrábíme z vysoce kvalitních samolepicích fólií s životností od 5 let s permanentním akrylovým lepidlem v téměř neomezeném rozsahu barev. Pro polepy aut jsou často využívány tzv. reflexní fólie, které ve tmě odrážejí světelné paprsky, takže při dopadu světla jsou velice efektní.

Tištěná reklama

– požadovaný motiv je natištěn na speciální samolepicí fólii a aplikován na automobil. Tímto způsobem je možné nalepit na dopravní prostředky např. fotografie, nebo různobarevná loga či, cliparty s tvarovým ořezem. Každý motiv je proti oděru a UV záření chráněn laminací, která podstatně zvyšuje jeho životnost.

Okenní grafika – ONE VISION

– potištěná perforovaná fólie je aplikována na boční nebo zadní skla aut či autobusů. Tato fólie umožňuje výhled z vozu, a zároveň zabraňuje tomu, aby bylo vidět dovnitř.

Magnetická fólie

– jedná se o 1 mm silnou fólii, která pomocí magnetismu drží na kovových částech vozidel. Na tuto speciální fólii je aplikován popis pomocí řezané grafiky, nebo tiskem. Výhodou je zejména snadná odnímatelnost těchto reklam, pokud je auto používáno i pro soukromé účely (velmi často využívají např. vozidla TAXI).

Ceny realizací polepů automobilů jsou individuální, rádi vám zpracujeme nezávaznou kalkulaci.

Objednávky zasílejte na e-mail info@reklamasulekovi.cz

 

Nutné informace:

* typ vámi vybrané reklamy: řezaná grafika X tištěná reklama X okenní grafika X magnetická fólie *

* přibližná velikost reklamy – typ a barva vozidla (nejlépe i foto) + prostor pro polep (kapota, boky auta apod.) * barevné provedení reklamy *

* informace, které má reklama obsahovat * styl písma * logo (obrázek) v co nejvyšší kvalitě ve formátech JPG, PNG, PDF, GIF, TIFF, RAW * počet polepovaných aut *

* zda vozidlo přistavíte k polepení na naší provozovnu X adresu, kde budeme instalovat polep *

* jméno, případně název společnosti, telefon, e-mail * adresa *

Na základě vámi uvedených informací vám vyhotovíme nejprve grafický návrh. Až po jeho odsouhlasení zákazníkem domlouváme další kroky realizace a instalace zakázky.