• INSPIRACE

Digitální tisk

Využíváme špičkové technologie pro digitální tisk a díky tomu jsme schopni vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům našich zákazníků.

Naše firma je vybavena tiskovým plotrem ROLAND SP 300V Versa Camm, který pro tisk používá čtyři Eco-Sol barvy CMYK.
Výraznou vlastností těchto inkoustů jsou brilantní barvy a šetrnost k životnímu prostředí.
Tento plotr umožňuje automatický ořez vytištěné grafiky bez nutnosti znovu zakládání médií.
Kombinace tisku a řezání v jednom stroji umožňuje grafiku vyrobit snadno, rychle a perfektně.
Díky skutečnému tiskovému rozlišení 1440 x 1440 dpi lze snadno docílit ostrých detailů, vysoké barevné věrnosti a hladkých přechodů.
Maximální tisková šíře je 736 mm, širší rozměry se napojují.

Potisk na samolepicí fólii

Cena potisku na samolepicí fólii se pohybuje od 200 do 600 Kč/ m² podle hustoty pokrytí, typu potiskované fólie a složitosti ořezu.

Okenní grafika

Pro okenní grafiku používáme perforované samolepicí fólie, které jsou jednostranně průhledné. Cena je od 800 – 1200 Kč/ m² podle pokrytí barvou.

Potisky na banner

Ideální a v současné době nejdostupnější forma reklamy v cenách 200 – 500 Kč/ m² a to i včetně zpevnění okrajů a opatření kovovými oky.

 Laminace

Jedná se o konečnou úpravu tisku, která slouží k jeho ochraně před přírodními vlivy a grafity. Provádí se buď za tepla pevnou UV laminovací fólií, nebo tekutou laminovací emulzí. Cena 110 Kč/ m².

Ceny jsou uvedeny bez případné instalace a bez DPH 21 %.

Objednávky zasílejte na e-mail info@reklamasulekovi.cz

 

Nutné informace:

* druh a účel požadované reklamy * velikost * barevné provedení * počet ks *

* informace, které má reklama obsahovat * styl písma * logo (obrázek, fotka) v co nejvyšší kvalitě ve formátech JPG, PNG, PDF, GIF, TIFF, RAW *

* jméno, případně název společnosti, telefon, e-mail * adresa *

* podle druhu reklamy osobní odběr (Reklama Šulekovi – převzetí zdarma X Žehlírna Bublina Kladno – poplatek 30 Kč) X dobírka X instalace (po předchozí dohodě)  *

Na základě vámi uvedených informací vám vyhotovíme nejprve grafický návrh. Až po jeho odsouhlasení zákazníkem domlouváme další kroky realizace zakázky.